Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Що робити якщо натирає взуття?

Деякі люди стикаються з серйозною проблемою, коли носять взуття - воно доставляє дискомфорт і на ногах з'являються мозолі. Особливо часто це явище відбувається при носінні нової пари. Навіть найякісніші босоніжки або туфлі здатні викликати відчуття натирання ніг. Слід в такій ситуації кардинально підходити до вирішення проблеми.

Наша фабрика пропонуємо купити оптом чоловіче взуття, яка з великою ймовірністю точно сяде по нозі і не призведе до необхідності разнашіванія. Якщо ж це все-таки сталося, вам знадобляться поради щодо усунення проблеми.

Що робити якщо натирає взуття

Народні засоби

Дискомфорт може з'явитися практично в будь-який момент. Особливо часто виникають болі в районі п'яткової області. В цьому випадку можна:

  • злегка постукати дерев'яним молотком по заднику (попередньо прикривши задник м'яким рушником, щоб уникнути псування матеріалу виготовлення);
  • внутрішню сторону змастити воском або милом (процедуру слід проводити 2-3 рази в день);
  • найдієвішим методом вважається протирання взуття спиртовмісних продуктами, зокрема, горілкою (слід походити близько 30 хвилин, і взуття швидко придбає потрібну форму);
  • для натуральної шкіри слід використовувати мокрий носок - одягають його на ногу і ходять у взутті на протязі 20 хвилин.
  • для пар з натуральної шкіри підійдуть два пакети, які слід наповнити водою - їх поміщають в туфлі або черевики, а потім виносять на мороз.

Найпоширеніший спосіб - надіти кілька пар шкарпеток і розношувати пару будинку.

Спеціалізовані засоби

У деяких випадках домашні рецепти можуть не підійти для вирішення проблеми. В цьому випадку слід відвідати спеціалізований магазин і купити передбачені для разнашіванія кошти. До них відносяться два типи - піна і спрей. Їх наносять на проблемні ділянки і перед тим, як взувати пару.

Використання гарячого фена допоможе розширити туфлі або чоботи. Після проведення процедури варто побризкати спреєм. Процедуру потрібно проводити регулярно до усунення подібного дискомфорту. У спеціалізованих магазинах у продажу є смужки і підкладки. Вони рятують від болю і усувають поява мозолів.

Поради експертів

Фахівці рекомендують звернути увагу на наступні поради:

  • спеціалізовані засоби використовувати строго відповідно до прикладеної інструкції;
  • використання готових колодок, виконаних за мірками, знятим саме з вашої ноги, вирішує проблему всього за кілька днів (ідеально для чоловіків з нестандартним підйомом або рідкісними особливостями стопи);
  • не використовуйте відразу кілька методів, які обіцяють розносити взуття (пробуйте особливо підходящі по черзі).
  • перш ніж використовувати якийсь метод або засіб з необхідністю нанесення на туфлі або черевики рідких засобів, попередньо випробуйте його на невеликій ділянці з внутрішньої сторони (переконайтеся, що матеріал не линяє і не псується під впливом кошти).

Майте на увазі, що позбутися від натирання можна тільки для взуття, яка придбана за розміром - із занадто тісним взуттям не вийти впоратися.

Кращий спосіб - вибирати взуття вітчизняних виробників

Якими б привабливими за вартістю і зовні не були моделі, вироблені в східних країнах, не завжди вони практичні і зручні в шкарпетці. Причини цього - використання абсолютно інших колодок, які не придатні для створення взуття для наших співвітчизників.

Ми, як виробники, пропонуємо на ринок оптимальні варіанти, які походять чоловікам різного віку. У нас повнорозмірні моделі з широким вибором розмірів. Для підп'ятників ми використовуємо м'які натуральні матеріали, які спочатку перешкоджають появі натирання. Як показує практика, навіть нові пари немає потреби розношувати - вони точно по нозі і не викликають дискомфорту

Купуючи у нас чоловіче взуття оптом, ви гарантовано будете пропонувати кінцевому споживачеві найкращі вітчизняні пари. Зверніть увагу, у нас представлені варіанти для всіх сезонів в класичному і спортивному стилі.