Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Що робити, якщо промокає взуття?

Напевно кожен з нас стикався з тим, що навіть найдорожчі шкіряні чоботи, пройшовши не по найглибшій калюжі, промокають. Захистити себе і своє взуття від таких неприємностей досить легко, якщо знати як саме.

Причини промокання

Частими причинами промокання взуття можна вважати наступні:

  • Стара пара. Якщо ви використовуєте одну і ту ж пару не перший сезон, будьте готові до змін, які відбулися з матеріалом виготовлення. Навіть найякісніша шкіра може дати усадку. А який використовується для фіксації підошви клей і зовсім може втратити свої характеристики. Навіть якщо візуально пара виглядає як нова і надягали ви її лише кілька разів за останні роки, це не гарантія того, що вона не почне промокати.
  • Шкірзамзам. Використання замінників натуральної шкіри може істотно здешевити пару, але ніяк не гарантує максимальної вологостійкості. Цей матеріал досить пористий сам по собі, а ще малоеластічен, що не дуже добре, якщо говорити про одержуваних при прострочки отворах - кожзам нещільно прилягає до нитки, утворюючи потенційно благодатні умови для промокання.
  • Низька якість. Це в більшості своїй стосується роботи. Якщо ви придбали пару від не відповідального виконавця, то точно не зможете розраховувати на її високу якість, в тому числі і в питаннях водостійкості.

Що робити, якщо промокає взуття?

Варто відзначити один факт - якісна чоловіче взуття найчастіше не схильна до промокання. Тому, намагайтеся не економити на сезонних моделях, щоб забезпечити собі максимальний комфорт шкарпетки. Якщо ви вже виявили, що ваша куплена пара промокає, пізно шукати причини, важливо якомога швидше і максимально ефективніше вирішити цю проблему.

Що робити?

Дані рецепти підходять для промокає взуття зі шкіри та шкірозамінника:

  • Взяти по п'ятдесят грам масла льону і розтопленого жиру (баранячого сала), перемішати і підігріти на середньому вогні до кімнатної температури. Далі в цю масу необхідно додати по 10 гр. рослинного масла (можна замінити парафіном) і скипидару. Добре перемішати і можна приступати до обробки взуття, особливу увагу приділяючи швах.
  • Для приготування чергового складу, необхідні наступні компоненти: по сто грам звичайного касторової олії, гумового клею і скипидару, п'ятдесят грам парафіну і двісті гр. оліфи. Оскільки всі ці інгредієнти відразу не змішуються - спочатку необхідно розтопити на помірному вогні останні два компонента, потім додати в них перші три. Після обробки взуття, дати постояти - її можна буде носити після закінчення двох днів. Зручніше за все використовувати цей метод у вихідні, щоб дарма не втрачати час і не переводити склади, а в разі потреби, ознайомитися з іншими порадами.
  • З'єднати одну частину масла льону і три частини парафіну. Наносити на поверхню черевик м'якою ганчіркою і залишити на кілька годин для проникнення складу глибоко в «шкіру» взуття.
  • За допомогою кисті нанести наступний склад: смолу і господарське мило в співвідношенні 1: 3.
  • Взяти риб'ячий жир (його необхідно 40 гр.), Скипидар (30 гр.), Бджолиний віск (10 гр.) І гліцерин (20 гр.). Все це розтоплюється на вогні і рівномірно розподіляється по поверхні черевик, швах.
  • Парафінової свічкою натерти найбільш промокаємо місця і розтопити її над вогнем (він не повинен до неї торкатися).
  • Для того щоб в мокру погоду ноги були більш-менш сухими, необхідно змішати п'ятдесят грам каніфолі, двадцять грам бджолиного воску і 10 гр. скипидару. Спосіб використання суміші аналогічний вищепереліченим рецептурами.
  • Найпростіше - це з'єднати бензин і парафін, або натерти взуття жирними складами, гасом і подібними речовинами. До речі кажучи, за допомогою цих порад можна не тільки вберегти ноги, але і помітно продовжити термін експлуатації вашого взуття.

Не варто забувати, що пропонуються і спеціалізовані засоби, які можна придбати в магазинах. Який спосіб і склад вибрати - вирішувати тільки вам. Головне, щоб носіння ваших туфель, черевиків і іншого взуття було максимально комфортним в будь-який час року і при будь-якій погоді.