Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Ефективні способи догляду та чищення шкіряного взуття

Найбільш затребуваним і тим, що купується чоловічим взуттям є шкіряне. І цьому є цілком зрозуміле пояснення - такі моделі виглядають презентабельно, акуратно і довго носяться не втрачаючи зовнішньої привабливості і експлуатаційних характеристик. Але, збереження шкіряної пари неможливо без належного та своєчасного догляду.

У наші дні, чистка та догляд за взуттям став наукою, незважаючи на той факт, що асортимент моделей величезний: вони виробляється з різних матеріалів і в різних кольорах. Раніше, коли на шкіряному взутті ставали помітними сліди старіння, люди купували воскової лак з чорним або коричневим барвником і наносили його на поверхню, в залежності від її кольору.

Восковий лак дійсно надавав взуття пишну, а через кольорової фарби в ньому, він також приховував подряпини на поверхні. Зараз ви можете придбати прозорий воскової лак для шкіряних черевиків будь-якого кольору, а результати будуть так само ефективні, як і в минулому.

Ефективні способи догляду та чищення шкіряного взуття

Правила чищення

Для різних типів шкіри, з якої виготовляється взуття, існують свої правила догляду. Дотримуючись їх можна не тільки продовжити життя пари, але і зберегти первозданний привабливий вигляд.

Чистка без воску

Для початку видаліть бруд за допомогою засобу для чищення, спеціально призначеного для гладкої шкіри. Ви можете використовувати Седлова мило або гладкий шкіряний очищувач.

Засоби для очищення виробляються у вигляді гелів, піни, рідин і кремів. Багато чистячі засоби поставляються з аплікатором у верхній частині. Якщо такого немає, то ви також можете використовувати м'яку кисть для взуття, щоб видалити бруд з поверхні. Кисть також допоможе видалити бруд з будь-яких тріщин.

Після очищення дайте взуття висохнути протягом декількох хвилин і витріть насухо м'якою тканиною, або будь-якої м'якої ганчіркою.

Очищення воском

При чищенні з використанням воскового лаку вам знадобиться волога тканина, 2 м'які кисті для взуття (за бажанням ви можете використовувати 2 сухі м'які ганчірки) і, звичайно ж, воскової лак.

Послідовність дій така:

  1. Зніміть шнурки з взуття, це забезпечить доступ до язичка.
  2. Злегка змоченою в чистій воді м'якою ганчіркою видаліть бруд на черевиках, а потім залиште черевики висохнути.
  3. Використовуючи м'яку щітку або тканину, видавіть на неї воскової лак, а потім нанесіть на черевик круговим рухом.
  4. Зачекайте близько 5 хвилин, щоб дати просохнути.
  5. Використовуйте другу щітку або суху тканину, щоб видалити зайвий блиск, поки взуття не буде виглядати так само добре, як і тоді, коли ви її купили.

Чищення необхідно здійснювати регулярно, в іншому випадку шкіра буде псуватися, і взуття стане менш привабливою. Пам'ятайте, що прекрасно начищене взуття - це ознака доглянутого, що поважає себе чоловіка. Тримайте свою пару завжди в чистоті, тим більше що це не так складно.

Яке взуття необхідно чистити і чому?

Регулярної і обов'язкової чищенні підлягають пари для всіх сезонів:

  • Осіння. У дощову погоду взуття може насичуватися вологою і збирати на себе бруд. Якщо залишити на ніч без очищення, пара може промокнути повністю і доставити дискомфорт під час носіння на наступний день.
  • Літня. Пил, який осідає на поверхні, а також мінімальна вологість і висока температура дуже згубно позначаються на зовнішньому вигляді і експлуатаційних характеристиках шкіряного взуття. Використовуйте зволожуючі Догляду кошти.
  • Весняно-літня. Демісезонні варіанти потребують подвоєному контролі за доглядом. Оскільки у таких пар немає можливості «відпочити» між сезонами, щоб вона протягом усього терміну експлуатації залишалася в первозданному вигляді, необхідно регулярно очищати і чистити її.
  • Зимова. Згубними є вплив низьких температур і вологість (зокрема після відтавання снігу на поверхні). Крім рекомендованої чистки засобами і кистями, необхідно перед заходом в приміщення завжди ретельно збивати всі залишки снігу з поверхні і підошви.

І пам'ятайте, будь-яке чоловіче взуття буде служити вам довго і мати привабливий зовнішній вигляд, якщо її акуратно носити і регулярно чистити, дотримуючись поради.