Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Правила догляду за замшевим взуттям

Чоловіче замшеве взуття відрізняється неймовірною оригінальністю, стилем і дуже затребуване серед модників. І це не дивно, адже воно якісно відрізняється від моделей з гладенької шкіри і чудово виглядає на нозі.

Що таке замша?

Замша є натуральним матеріалом. По суті, це та ж шкіра, але після іншого способу вичинки. Щоб отримати звичний для нас вигляд, використовується жирове дублення. В результаті виходить тонкий, м'який і приємний на дотик матеріал з дрібним ворсом. Він має всі переваги натуральної шкіри. Має тільки одну особливість - дуже примхлива у догляді (вимагає більш ретельної і дбайливого чищення).

При акуратній шкарпетці, замшева чоловіче взуття прослужить не один сезон. Але і це за умови, що ви будете дотримуватися всі необхідні правила і поради по догляду.

Правила ухода за замшевой обувью

Що необхідно мати під рукою?

Кожен, у кого є хоча б одна замшева пара, повинен обзавестися таким набором необхідних речей і засобів:

  • спеціальна щітка (може бути одне або двосторонньої);
  • очищувач (купується там же, де і Догляду кошти для взуття);
  • відновний (відновлює) аерозоль (його відтінок повинен бути схожий з кольором взуття);
  • водовідштовхувальний гель;
  • водовідштовхувальна просочення.

Уважно прочитайте інструкцію до кожного засобу - в ній повинно бути зазначено, що воно рекомендовано для застосування на поверхні замші. Увага, ні в якому разі не використовуйте грубі очищаючі щітки, в тому числі з металевим ворсом, так як вони зіпсують поверхню.

Щоденний догляд

Протягом дня, поки взуття у вас на ногах, ви можете за допомогою щітки видаляти пил і бруд. Робити це необхідно в міру потреби. Тобто, якщо забруднень не спостерігається, не обов'язково приступати до чищення.

Увечері, коли ви зняли пару, необхідно провести огляд - оцінити, на скільки серйозні забруднення, яка знадобиться чистка. Здебільшого потрібно сухе менш або більш інтенсивне очищення. Якщо поверхня волога, промокніть її сухою м'якою ганчіркою (зверніть увагу, обрана вами ганчірка не повинна містити ворсу, так як він може залишитися на замші).

Щоб пара не втрачала свою форму (а ви пам'ятаєте, що матеріал виготовлення м'який і, особливо після намокання може змінити форму), використовуйте згорнуту в щільну грудку газету або спеціальні формувальні колодки, які розташуйте всередині - особливо щільно в області носка.

Якщо потрібно повернути свіжість і оновити колір

Зазначених у списку вище приладдя та засобів достатньо, щоб в домашніх умовах привести в порядок втратила колишню привабливість і красу пару замшевих чоловічих туфель або черевик. Для цього необхідно дотримуватися наступний алгоритм:

  • За допомогою щітки для щоденного догляду видаліть залишки бруду і пилу і розчешіть ворсинки замші (особливо ретельно, якщо на поверхні багато злиплих ворс).
  • У разі якщо є серйозні забруднення, наприклад, плями, від них необхідно позбутися за допомогою відповідного засобу - очищувача. Нанесіть його на м'яку, чисту, суху ганчірку і потріть в місці інтенсивного забруднення. Після цього залиште взуття до повного висихання і після цього повторіть дії з пункту 1.
  • Щоб відновити колір, знадобиться відновлює аерозоль. Ознайомтеся з інструкцією, потім струсіть балончик протягом 5-7 секунд і розпорошите вміст на замшу з відстані приблизно 30 см. Як тільки аерозоль почне підсихати, скористайтеся щіткою для щоденного догляду, щоб підняти і розпушити ворсинки.
  • Щоб захистити своє взуття, скористайтеся водовідштовхувальним гелем. Після нанесення залиште до повного висихання і знову пройдіться по поверхні щіткою. Сучасні засоби не тільки виконують захисну функцію, а й додають відновленому кольором глибини і насиченості.

Замість водовідштовхувального гелю можна скористатися просоченням з тим же ефектом. Скористатися нею досить легко - трохи змочіть нею поверхню замші і залиште до висихання. Для досягнення максимально ефекту, нанесення можна повторити кілька разів.