Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Правильний вибір чоловічого взуття. Просто про складне

Багато хто, вибираючи взуття, насамперед замислюються про її зовнішній вигляд. За ним йдуть міркування про ціну, матеріалах, з яких виготовлена пара, також важливий чисто суб'єктивний комфорт. Найбільш часто зовнішній вигляд і відповідна вартість пари - це все, що впливає на остаточний вибір. При цьому обміркувати заздалегідь варто всі деталі, адже від цього залежить не тільки, дарма будуть витрачені гроші чи ні, але і стан здоров'я опорно-рухового апарату.

Ми пропонуємо купити оптом чоловіче взуття, яка Готується згідно з усіма нормами і комфортна в носінні. Повнорозмірні пари мають привабливий сучасний вигляд, практичні і довговічні.

Правильный выбор мужской обуви

Два критерію, які допоможуть правильно вибрати пару

Насправді у виборі відповідної моделі взуття немає нічого складного, важливо звертати увагу всього на два основних критерії:

  • матеріал виготовлення;
  • ортопедичний ефект.

Знаючи про тонкощі і особливості кожного з критеріїв, визначитися з вибором буде нескладно.

Матеріал

Натуральна шкіра (теляча або свиняча) має головні безперечні переваги:

  • приймає згодом форму стопи, отже, не натирає;
  • дозволяє нозі «дихати»;
  • забезпечує комфорт.

Шкіра буває декількох видів: гладка, тиснена, замша, нубук і лакова. У всіх перерахованих видах, крім лакової, нога добре «дихає». З цієї ж точки зору лідирує безсумнівно замша, але вона ж і сама примхлива у догляді. Найпростіше містити в гідному вигляді взуття зі звичайної гладкої шкіри.

Що стосується штучних матеріалів, то вони активно застосовуються в взуттєвій промисловості і мають ряд своїх достоїнств і недоліків. Різні види штучної шкіри об'єднує особливість їх виробництва, при якому на основу різних типів наноситься будь-якої вид полімеру.

Сучасна хімічна промисловість сильно просунулася вперед за останні 10 років, і сьогоднішні замінники натуральних матеріалів цілком можуть посперечатися з ними за своїми властивостями. Так, наприклад, взуття з мікрофібри гігроскопічна, «дихає», добре витримує низькі температури і проста в догляді. З поліуретану легка, пориста, має водовідштовхувальні властивості і непогано переживає зиму. Основними перевагами штучної шкіри перед натуральної є дешевизна і велика різноманітність кольорів, але взуття з таких матеріалів вважається менш довговічною і слабо «пристосовується» до ноги господаря, як хороша шкіряна.

Широка лінійка моделей з тканини дозволяє вибрати пару для теплої пори року, однак не можна забувати про те, що доглядати за таким взуттям непросто.

Ортопедичні властивості

Варто знати:

  • П'ятка і носок в закритому взутті повинні бути жорсткіше інших частин.

  • У функції підошви входить підтримка і одночасно порівняльна гнучкість. Тому вона повинна бути пружна, але добре згинаються. Один з тестів взуття на придатність до шкарпетці - зігнути навпіл, правильна взуття від цього не постраждає. Сьогодні практично вся взуття для вулиці зроблена на полімерних підошвах, це набагато практичніше і довговічніше шкіряною.
  • Висота каблука - один з найважливіших моментів, які необхідно брати до уваги при виборі пари. Відомо, що для щоденного носіння максимально безпечний для хребта каблук заввишки від 2 до 5 см. (Це сильно усереднені дані).
  • Беручи до уваги, що взуття 35 розміру істотно відрізняється від 41-гого, придумали формулу: довжину стопи в сантиметрах розділити на сім. Так можна вирахувати свою індивідуальну фізіологічну норму.
  • Звичайно, у кожного свій особливий підхід до питання естетичності. Краса диктує свої правила гри, тому для модників висота і форма каблука нерідко виявляються визначальними при виборі туфель незалежно від думки ортопедів. Можливо, виходом може стати поділ взуття для вулиці або довгого ходіння і пар для офісу або «на вихід», коли для зручності взуття одна, а для періодичного носіння та, де при виборі упор був зроблений на естетичний вигляд на шкоду комфорту.

Для додання або посилення ортопедичного ефекту рекомендується використовувати відповідні для моделі ортопедичні устілки. Зверніть увагу, що деякі необхідно стелити поверх наявної (фабричних), а інші - замість.