Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Спортивні моделі взуття. Тільки для спорту?

Спортивний стиль в одязі є негласним трендом протягом останніх десятиліть. Причому, досить давно він перестав безпосередньо асоціюватися з професійним спортом, тобто, щоб надіти кросівки не обов'язково бути баскетболістом або займатися легкою атлетикою.

Що таке спортивний стиль взуття?

Для моделей в спортивному стилі допускається відхилення від класичних форм. Тобто, на зміну строгості прийшли більш неформальні лінії і елементи. Адаптувалися під цей стиль чоловічі туфлі, черевики і цілий ряд літніх варіантів.

Спортивні моделі взуття.

Допускається використання таких шузов у ​​формуванні образів в наступних стилях:

  • Спортивному. Має велику різноманітність і допускає наявність яскравих відтінків. Чудово підходить для неформального проведення часу, вечірніх прогулянок і походів по магазинах. Користується підвищеним попитом в якості наряду для поїздок на природу.
  • Кежуал. Повсякденне, який підходить для чоловіків різного віку. Може бути використаний навіть для створення ділового образу, якщо немає строгого дрес-коду (окремий напрям в моді називається бізнес-кежуал). Модні експерти кажуть, що завдяки кежуал можна продемонструвати свій темперамент і індивідуальність. Особливо виділяється один із напрямів - смарт-кежуал, де використовуються елегантні речі в симбіозі з невластивими для традиційної класики.
  • Романтичний. Переважно експлуатується молодими чоловіками. Ідеально підходить для побачень, проведення часу з друзями і навіть відвідування театрів і т.д.
  • Сафарі стиль. Для представників сильної статі, які звикли вести активний спосіб життя. Підходить для відвідування як денних, так і вечірніх заходів. Головне кредо - зручність і комфорт.
  • Денім. Не дарма вважається, що джинси буквально створені для комбінування з взуттям спорт стайл. Таке поєднання давно вже не потребує реклами і популяризації.

Під кожне з цих модних напрямів можна знайти оптимально підходить не класичний пару чоловічого взуття.

Не плутати з професійною / спеціальним взуттям

Найчастіше взуття спортивного стилю має мало спільного з професійними, спеціально створеними парами для спорту. Наприклад, спеціалізовані шиповки, борцовки і бутси навряд чи будуть комфортні для щоденного використання. А в недорогих кросівках не можна з упевненістю безпеки здійснювати пробіжки і займатися активним спортом.

Головні відмінності - різне призначення. Для професійних пар характерна наявність підтримують, фіксують і захисних елементів. А для звичайного взуття досить успадковувати елементи, що характеризують стиль.

Конструктивні елементи спеціальних моделей передбачають жорстку фіксацію стопи, гарантую максимальне зчеплення з поверхнею і т.д. Крім того, для них створюється характерний і впізнаваний агресивний дизайн.

Область використання спортивних моделей взуття

Такі моделі легко можуть бути використані в наступних випадках:

  • Для щоденного використання. Це можуть бути поїздки на навчання / роботу, похід у справах, прогулянки з собакою, зустрічі з друзями і т.д. Комфорт, який гарантований при носінні такої пари, дозволить і активно рухатися, наприклад, на танцполі.
  • Для особливих випадків. Вдало підібравши образ, ви можете доповнити його спортивними туфлями і відвідати знаковий захід, наприклад, День народження або весілля. В цілому, за умови відсутності дрес-коду, допускається використання всього, що виходить за межі класики.
  • Аматорських занять спортом. Звичайно, тільки прогулянками можна не обмежуватися, але і до тривалих активних пробіжок справа дійти не повинно (тут потрібна відповідна фахова пара). Це можуть бути гра в фрісбі, бадмінтон або просте кидання м'яча в кільце на стадіоні в сусідньому дворі.

Спортивні моделі взуття обов'язково повинні бути у вашому гардеробі. Їм має бути відведено не менше місця, ніж для класичних. Це дозволить вам створювати різноманітні образи для будь-якого випадку і з будь-якого приводу.