Про нас

Компанія «SLAT» (Харків, Україна) займається виробництвом та реалізацією якісного та зручного жіночого та чоловічого взуття в роздріб, а також дрібним та великим оптом. Ми пропонуємо широкий асортимент спортивного та класичного взуття. Все взуття, яке ми виробляємо, відшивається на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів імпортного виробництва. Модельний ряд взуття SLAT Collection розробляється з урахуванням останніх тенденцій у світі моди.

 - Основні контакти

Виробництвом чоловічого взуття та його реалізацією компанія «СЛАТ» займаємося з початку 2000-х років, ставши за цей час перевіреним та надійним бізнес-партнером для багатьох наших клієнтів.

Власне виробництво ⚒️
Made in Ukraine
Кажемо ТАК натуральній шкірі

Взуття від компанії «СЛАТ» – це завжди широкий вибір різних моделей літнього, осінньо-весняного та зимового взуття різних стилів. Співпрацюючи з нами, Ви завжди можете придбати за прийнятною ціною оптові партії взуття з нубуку, натуральної шкіри або замшу як на шнурках, так і на гумці. Внутрішня частина всього взуття, виробленого нами, виконана з якісної шкірпідкладки, що суттєво підвищує зручність носіння взуття «SLAT» у будь-який із сезонів.

Купивши взуття «SLAT Collection» у нас, Ви гідно зможете оцінити переваги якісного та доступного за ціною взуття та назавжди станете шанувальником нашої торгової марки.

Вдалих покупок!