Чоловіче та Жіноче взуття оптом

Блог

Запрошуємо ознайомитись з новою колекцією на виставці LEATHER AND SHOES 2023 '1 Запрошуємо ознайомитись з новою колекцією на виставці LEATHER AND SHOES 2023 '1
У січні 2023 року компанія SLAT представить на виставці велику кількість моделей якісного та стильного взуття. Запрошуємо відвідати виставку та ознайомитись з новими моделями.
Детальніше...
Запрошуємо ознайомитись з новою колекцією на виставці LEATHER AND SHOES 2022 '1
У січні 2022 року компанія SLAT представить на виставці велику кількість моделей якісного та стильного взуття. Запрошуємо відвідати виставку та ознайомитись з новими моделями.
Детальніше...
Запрошуємо вас відвідати виставку Leather and Shoes 2021'1
У лютому 2021 року компанія Slat пощастить на виставку велика кількість моделей якісної і стильного взуття, виконаної в солідному класичному стилі. Запрошуємо відвідати виставку та ознайомитися з новими моделями.
Детальніше...
Запрошуємо вас відвідати виставку Leather and Shoes 2020'1 Запрошуємо вас відвідати виставку Leather and Shoes 2020'1
У січні 2020 року компанія Slat повезе на виставку понад 100 моделей якісного і стильного взуття, виконаного в солідному класичному стилі. Запрошуємо відвідати виставку та ознайомитися з новими моделями.
Детальніше...
Запрошуємо Вас на презентацію нової колекції SLAT Зима 2019-2020 в рамках виставки LEATHER AND SHOES 2019 '2 (стенд 1P18)
В цьому році c 23 по 26 липня компанія SLAT представить увазі широкої публіки велику кількість нових моделей якісного і стильного взуття, виконаного в солідному класичному стилі. При створенні нової колекції ми використовували останні тенденції зі світу чоловічої моди в поєднанні з нашим класичним підходом до виготовлення взуття.
Детальніше...
Запрошуємо вас відвідати виставку Leather and Shoes 2019 Запрошуємо вас відвідати виставку Leather and Shoes 2019
У 2019 компанія Slat пощастить на виставку понад 100 моделей якісного і стильного взуття, виконаного в солідному класичному стилі. При створенні нової колекції ми використовували останні тенденції зі світу чоловічої моди в поєднанні з нашим класичним підходом до виготовлення взуття.
Детальніше...
Ефективні способи догляду та чищення шкіряного взуття Ефективні способи догляду та чищення шкіряного взуття
Найбільш затребуваним і тим, що купується чоловічим взуттям є шкіряне. І цьому є цілком зрозуміле пояснення - такі моделі виглядають презентабельно, акуратно і довго носяться не втрачаючи зовнішньої привабливості і експлуатаційних характеристик. Але, збереження шкіряної пари неможливо без належного та своєчасного догляду.
Детальніше...
Що потрібно знати про зимове чоловіче взуття? Що потрібно знати про зимове чоловіче взуття?
Зима - час суворий, це негативні показники температури, вітру, снігопади, ожеледь і все це повинне витримати наше взуття. Завдання стоїть перед ним практично не здійсненне, але як то кажуть, немає нічого неможливого. Найголовніше при виборі зимових черевик - це якість. Тільки таке взуття прослужить не один сезон, так само важливий правильний догляд за ним.
Детальніше...
Що робити, якщо промокає взуття? Що робити, якщо промокає взуття?
Напевно кожен з нас стикався з тим, що навіть найдорожчі шкіряні чоботи, пройшовши не по найглибшій калюжі, промокають. Захистити себе і своє взуття від таких неприємностей досить легко, якщо знати як саме.
Детальніше...
Що робити якщо натирає взуття? Що робити якщо натирає взуття?
Деякі люди стикаються з серйозною проблемою, коли носять взуття - воно доставляє дискомфорт і на ногах з'являються мозолі. Особливо часто це явище відбувається при носінні нової пари. Навіть найякісніші босоніжки або туфлі здатні викликати відчуття натирання ніг. Слід в такій ситуації кардинально підходити до вирішення проблеми.
Детальніше...
Спортивні моделі взуття. Тільки для спорту? Спортивні моделі взуття. Тільки для спорту?
Спортивний стиль в одязі є негласним трендом протягом останніх десятиліть. Причому, досить давно він перестав безпосередньо асоціюватися з професійним спортом, тобто, щоб надіти кросівки не обов'язково бути баскетболістом або займатися легкою атлетикою.
Детальніше...
Поради власникам шкіряного взуття Поради власникам шкіряного взуття
Правильний вибір і вигідна покупка шкіряного чоловічого взуття - це тільки половина справи. Не менш важливо знати про те, як правильно доглядати за новенькою парою. Застосовуючи знання про сезонну чистку, ви зможете не тільки продовжити життя своїй парі, але зберегти її первозданний привабливий вигляд.
Детальніше...
Робоче взуття Робоче взуття
Щоденний похід на роботу змушує задуматися над необхідністю придбання декількох комфортних сезонних пар взуття. Ті чоловіки, які прагнуть урізноманітнити щоденний взуттєвий гардероб, купують 5-7 пар. Інші - мають змінну пару на роботі. При цьому для більшості питання робочих моделей залишається відкритим і не вирішеним.
Детальніше...
Правильний вибір чоловічого взуття. Просто про складне Правильний вибір чоловічого взуття. Просто про складне
Багато хто, вибираючи взуття, насамперед замислюються про її зовнішній вигляд. За ним йдуть міркування про ціну, матеріалах, з яких виготовлена пара, також важливий чисто суб'єктивний комфорт. Найбільш часто зовнішній вигляд і відповідна вартість пари - це все, що впливає на остаточний вибір. При цьому обміркувати заздалегідь варто всі деталі, адже від цього залежить не тільки, дарма будуть витрачені гроші чи ні, але і стан здоров'я опорно-рухового апарату.
Детальніше...
Правила догляду за замшевим взуттям Правила догляду за замшевим взуттям
Чоловіче замшеве взуття відрізняється неймовірною оригінальністю, стилем і дуже затребуване серед модників. І це не дивно, адже воно якісно відрізняється від моделей з гладенької шкіри і чудово виглядає на нозі.
Детальніше...
Чому варто купувати якісне взуття? Чому варто купувати якісне взуття?
Взуття - необхідна частина гардероба, покупка якого не завжди є простою справою. Різноманіття представлених на ринку варіантів змушує чимало потрудитися, щоб вибрати пару відповідного виду і якості.
Детальніше...