Гарантія

Справжнє взуття торгової марки «SLAT» виготовлене ​​з високоякісної натуральної шкіри з чітким дотриманням технологічних норм і правил заводу-виготовлювача, не містить шкідливих для здоров'я людини або екологічно небезпечних складових, що підтверджується сертифікатом якості.

Виробник гарантує відповідність взуття вимогам стандарту при дотриманні умов експлуатації, транспортування та зберігання.

Взуття має зберігатися в складських приміщеннях при температурі не нижче +14 градусів Цельсія і не вище +25 градусів Цельсія і відносній вологості 50-80%. Взуття має бути захищене від попадання прямих сонячних променів, від впливу парів газів і хімічних речовин.

При купівлі та експлуатації взуття необхідно дотримуватися таких умов:

- правильно підбирати взуття за розміром стопи;

- стопа у взутті не повинна бути стислою;

- взуття повинне бути правильно підібране відповідній повноті. У разі невідповідності розміру взуття і розміру Вашої ноги може виникнути ряд проблем: змінюється форма виробу, розходяться шви, лопається шкіра і т.д. Не можна сушити взуття на нагрівальних поверхнях (батареях парового опалення і ін.). Мокре взуття слід сушити при кімнатній температурі. У мокре взуття при сушінні вставляють спеціальне пристосування для збереження форми.

- забруднення на поверхні взуття видаляють за допомогою вологої м'якої тканини. Чистку взуття із лицьової кульгавої шкіри виробляють із застосуванням взуттєвого крему, а із замші спеціальною щіткою.

 

Практичні поради.

Взуваючись, використовуйте спеціальний ріжок для взуття, тоді шов на п'яті не розійдеться, виріб не втратить свій первісний вигляд. Не використовуйте одну пару взуття щодня, дайте виробу відпочити, висохнути і знайти свою первісну форму.

Пам'ятайте, що при низькій температурі тонка шкіряна підошва може лопнути, лак потріскається.

Спасибі за покупку!