SLAT на виставці LEATHER AND SHOES 2015 '2

Взуття компанії «SLAT» завжди слідує останнім тенденціям в світі чоловічої моди. Саме такий висновок зробили всі відвідувачі міжнародної спеціалізованої виставки взуття, шкіри та хутра LEATHER AND SHOES 2015 року, яка проходила c 21 по 24 липня 2015.

Компанія «SLAT» як завжди виявилася одним з провідних учасників виставки, представивши свою нову колекцію «Осінь-Зима-2015». Наші клієнти повинні залишатися стильними в будь-який час року, тому на цій виставці ми представили 20 моделей осінньої і зимової взуття. Взуття колекції «Осінь-Зима-2015» втілює в собі стиль і універсальність - тут ви знайдете класичну взуття виконану за останнім писком моди, яка стане відмінним доповненням вашого ділового образу. А для поціновувачів практичності і зручності ми раді представити взуття серій «Спорт» і «Комфорт»!

Ну і звичайно ж, незмінним залишається якість взуття компанії «SLAT», завоювало любов і довіру наших клієнтів: натуральні матеріали, новітні технології, професіоналізм - ось секрет успіху нашої продукції!